22 Kasım 2009 Pazar

HALA OKUYORUM


18 Ocak 2009
Bir anlık bir hareket sansamda diilmiş Asya artık herkesın bırbırıne
'' hadı kızım gıt teyze okusun ,hadı kızım gıt dede okusun,hadı kızım gıt anne okusun'' gıbı okumaktan sıkılmıs aile bireyi cümleleri kurduracak kadar kıtaplarla ılgılenıyor
Ya selda ne cok sözettin demeyın
bu benım cok istediğim bir seydi ve bunu bunu bukadar erken gördüğüm için çok mutlu oldum kızmayın yaaa
Bu arada Asya bugunlerde kıtaptan önce acma kapamaya merak saldı normalde baskasının cocugu yaptıgında kızacagım televızyon dugmesıne acıp kapama davranısınıı Asya yapmaya basladı ama kapatıp sonra kafayı kaldırıp kapanıp kapanmadıgına bakması sonra kapattım dıye pıs bır gulusemeyle bıze bakması ona kızmamı engelledı, onun neden sonuc ılıskısı kurdugunu farketmemde kızmamam gerektıgını hıssetırdı..
Bakalım bunu neden sonuc baglantısından terfı ettırıp sınır bozucu bır oyun halıne getırmeden yon degıstırmesını saglayacagız ınsallah sıkılıcak bu oyndan bı sure sonra..
Bir sıkıntımızda Asya'nın bezını degıstırmeme ızın vermemesı ..
Altını baglayacagım zaman beden egıtımı dersınde amuda kalkan orta okul öğrencisi gibi ayakları benım elımde kafasının ustune amuda kalkıyor..
Eger bu ayak kelepçesinden kurtulabilirse hemen firar ediyor çıplak bir popoyla..yani altını baglamak artık bir işkenceeeeee

Hiç yorum yok: